Nasza oferta

Kabiny sypialne kierujemy do kierowców samochodów ciężarowych oraz dostawczych. Mają one na celu zapewnienie odpowiedniego odpoczynku
w dowolnym miejscu i czasie. Zabudowa sypialna jest montowana nad kabiną kierowcy, dzięki czemu nie ma to żadnego negatywnego wpływu na prowadzenie pojazdu.


Konkurencyjna cena

Kabiny sypialne firmy Lamico charakteryzują się jakością wykonania i niską ceną. Należy pamiętać, że jest to zakup jednorazowy, a wydana kwota zwraca się w zależności od częstości użytkowania (oszczędność wiążąca się z niewydawaniem pieniędzy na noclegi oraz obniżeniem spalania). W cenie zapewniamy montaż w miejscu zlokalizowania firmy.


Odpowiednie wymiary

Kabina sypialna, mimo iż z zewnątrz wygląda niepozornie, jest w stanie pomieścić dwie osoby. Łączna masa ciężaru umieszczonego wewnątrz kabiny nie może być większa niż 200 kg. Długość i szerokość wewnątrz kabiny wynoszą odpowiednio 110 i 205 cm, zaś wysokość od 74 do 100 cm. Zapewnia to komfort zarówno kierowcom wysokim, jak i przy kości. Dodatkowo, tylko w naszych kabinach wejście jest powiększone, co oznacza swobodne przemieszczanie się pomiędzy kabinami.


Aerodynamika i design

Montaż kabiny sypialnej Lamico nie spowoduję większonego spalania. Wręcz przeciwnie! Całkowita masa zabudowy to jedynie 55 kg +/- 5 kg, zaś opływowe kształty wpływają pozytywnie na aerodynamikę pojazdu. Samochód z kabiną spala zdecydowanie mniej, co wiąże się z kolejnymi oszczędnościami. Ponadto, nasze kabiny sypialne wyróżniają się nowoczesnym designem, przez co pasują do każdego auta – zobacz galerię kabin sypialnych.


Gwarancja jakości

Kabiny sypialne są wykonane z najwyższej jakości produktów. Nasi pracownicy, to osoby z wieloletnim doświadczeniem, potrafiący dostrzec najmniejsze niedociągnięcia. Aby to potwierdzić, na każdy produkt udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.