KABINA TYLNA LAMICO TRUCK / Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się również kabiny tylne typu truck. Charakteryzują się one nowoczesnym kształtem, praktycznym wyposażeniem oraz designerskim wykończeniem. Kabina może być w dowolnym kolorze również metalicznym. Nasze kabiny wykonywane są z najwyższej jakości produktów. Przestronne wnętrze gwarantuje odpowiedni wypoczynek kierowcy.


lamico truck

Konkurencyjna cena

Kabiny sypialne firmy Lamico charakteryzują się jakością wykonania i niską ceną. Należy pamiętać, że jest to zakup jednorazowy, a wydana kwota zwraca się w zależności od częstości użytkowania (oszczędność wiążąca się z niewydawaniem pieniędzy na noclegi oraz obniżeniem spalania). W cenie zapewniamy montaż w miejscu zlokalizowania firmy.


lamico truck 2

Odpowiednie wymiary

Kabina sypialna, mimo iż z zewnątrz wygląda niepozornie, jest w stanie pomieścić dwie osoby. Łączna masa ciężaru umieszczonego wewnątrz kabiny nie może być większa niż 200 kg. Długość i szerokość wewnątrz kabiny wynoszą odpowiednio 500 i 2280 mm, zaś wysokość 3000 mm. Zapewnia to komfort zarówno kierowcom wysokim, jak i przy kości.


lamico truck 3

Aerodynamika i design

Montaż kabiny sypialnej Lamico nie spowoduje zwiększonego spalania. Opływowe kształty wpływają pozytywnie na aerodynamikę pojazdu. Ponadto, nasze kabiny sypialne wyróżniają się nowoczesnym designem, przez co pasują do każdego auta – zobacz galerię kabin lamico truck.


lamico truck 4

Gwarancja jakości

Kabiny sypialne są wykonane z najwyższej jakości produktów. Nasi pracownicy, to osoby z wieloletnim doświadczeniem, potrafiący dostrzec najmniejsze niedociągnięcia. Aby to potwierdzić, na każdy produkt udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.