Spoilery

Spoilery dachowe, inaczej owiewki, montowane są nad kabiną kierowcy. Aerodynamiczny kształt, zmniejsza opór powietrza wywołany wysokim ładunkiem znajdującym się za nim. Przy montażu nie naruszamy konstrukcji dachu, ponieważ całość montowana jest na specjalnym kleju.


spoilery - mniejsze spalanie

15% mniejsze spalanie

Niska całkowita waga spoilerów dachowych, wynosząca 20 kg +/- 3kg oraz aerodynamiczny kształt powoduje, że samochód z zamontowanym spoilerem ma mniejsze spalanie średnio o 15%. Dodatkowo, dzięki opływowym kształtom samochód się łatwiej i przyjemniej prowadzi.


spoilery - specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Spoiler jest dwuelementowy. Materiał z którego jest wykonany to kompozyt poliestrowo-szklany. Spoiler posiada odprowadzanie wody. Wymiary: – szerokość: 2000 mm. – długość: 850 mm. – wysokość: regulowana min: 650 mm. max: 850 mm.


spoilery - nowoczesny wygląd

Nowoczesny wygląd

Nasze spoilery wyróżniają się nowoczesnym designem, przez co pasują do każdego auta. Możliwe kolory naszych spoilerów: – w żelkocie (odporny na promieniowanie UV), – w lakierze do koloru nadwozia (kolor metalic opcjonalnie). zobacz galerię spoilerów


spoilery - solidne wykonanie

Solidne wykonanie

Nasze spoilery i owiewki są wykonane z najwyższej jakości produktów. Nasi pracownicy, to osoby z wieloletnim doświadczeniem, potrafiący dostrzec najmniejsze niedociągnięcia. Aby to potwierdzić, na każdy produkt udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.


Zamówienia

Aby złożyć zamówienie lub uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!
 
biuro@lamico.pl

lub zadzwoń + (48) 22 789 04 62