Producent kabin sypialnych górnych

Do samochodów dostawczych i ciężarówek
Kabiny sypialne są wykonane z najwyższej jakości produktów.

Kabiny sypialne górne

Nadbudowy sypialne górne naszej produkcji charakteryzuje nowoczesny kształt, praktyczne wyposażenie oraz designerskie wykończenie. Mogą być pomalowane na dowolny kolor zarówno akrylowy jak i metaliczny. Kabiny Lamico wykonane są z najwyższej jakości produktów, a ich wnętrze gwarantuje odpowiedni wypoczynek. W ofercie posiadamy kabiny sypialne górne do Iveco Daily i innych. Kabiny do każdego z wymienionych modeli samochodów, są dostępne w kilku wariantach wysokości. Dzięki temu mamy możliwość perfekcyjnie dopasować nasz produkt do zabudowy na samochodzie klienta.

Solidne nadbudowy sypialne

Nadbudowy sypialne są wykonane z najwyższej jakości produktów. Nasi pracownicy, to osoby z wieloletnim doświadczeniem, potrafiący dostrzec najmniejsze niedociągnięcia, by od razu je wyeliminować. Każda produkowana przez nas nadbudowa poddawana jest wnikliwym kontrolom jakości. Aby to potwierdzić, na każdy produkt udzielamy 2 letniej gwarancji.

Aerodynamika i design

Montaż

Montaż nadbudowy sypialnej Lamico nie spowoduje zwiększonego spalania. Opływowe kształty wpływają pozytywnie na aerodynamikę pojazdu. Doświadczenie naszych monterów gwarantuje sprawny i bezpieczny przebieg instalacji kabin.

Konkurencyjna cena

Nadbudowy sypialne naszej produkcji charakteryzuje wysoka jakość oraz atrakcyjna cena. Inwestycja w zakup kabiny sypialnej pozwala zminimalizować koszty noclegów.

Bezpieczeństwo

Gwarantem bezpieczeństwa produktów Lamico jest solidne wykonanie oraz zastosowanie najwyższej jakości surowców. Potwierdzają to liczne certyfikaty, między innymi certyfikat PIMOT.

Nadbudowy sypialne Górne

Podstawowym produktem naszej firmy są kabiny górne. Nadbudowy sypialne górne charakteryzują się nowoczesnym kształtem, praktycznym wyposażeniem oraz designerskim wykończeniem. Kabina może być w dowolnym kolorze również metalicznym. Nasze nadbudowy sypialne górne wykonywane są z najwyższej jakości produktów. Przestronne wnętrze gwarantuje odpowiedni wypoczynek kierowcy.

Aerodynamika i design

Montaż nadbudowy sypialnej Lamico nie spowoduje zwiększonego spalania. Opływowe kształty wpływają pozytywnie na aerodynamikę pojazdu. Ponadto, nasze nadbudowy sypialne górne wyróżniają się nowoczesnym designem, przez co pasują do każdego auta. Nadbudowy sypialne górne dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu nadbudowa nie będzie odróżniać się od pozostałej części samochodu.

Konkurencyjna cena

Nadbudowy sypialne firmy Lamico charakteryzują się jakością wykonania, a przy tym bardzo niską ceną. Zakup nadbudowy sypialnej pozwala zaoszczędzić na kosztach noclegów. Kierowca nie będzie musiał jeździć w poszukiwaniu miejsca noclegowego, co pozwala zaoszczędzić zużycie paliwa i czas pracy kierowcy. W cenie zapewniamy montaż w miejscu zlokalizowania Twojej firmy. Nasze kabiny sypialne są w pełni bezpieczne. Wynika to z zastosowania produktów o najwyższej jakości, a także bardzo dobremu wykonaniu.

Shopping Cart