Producent kabin sypialnych tylnych

Do samochodów dostawczych i ciężarówek
Kabiny sypialne są wykonane z najwyższej jakości produktów.

Kabiny sypialne – Tylne

W naszej ofercie znajdują się również zabudowy sypialne tylne typu truck. Charakteryzują się one nowoczesnym kształtem, praktycznym wyposażeniem oraz designerskim wykończeniem. Kabina może być w dowolnym kolorze również metalicznym. Produkowane przez nas zabudowy sypialne wykonywane są z najwyższej jakości produktów. Przestronne wnętrze gwarantuje odpowiedni wypoczynek kierowcy.

Komfortowe zabudowy sypialne samochodowe

Kabiny sypialne są wykonane z najwyższej jakości produktów. Nasi pracownicy, to osoby z wieloletnim doświadczeniem, potrafiący dostrzec najmniejsze niedociągnięcia. Aby to potwierdzić, na każdy produkt udzielamy 2 letniej gwarancji.

Aerodynamika i design – klucz do idealnej zabudowy sypialnianej

Montaż

Montaż nadbudowy sypialnej Lamico nie spowoduje zwiększonego spalania. Opływowe kształty wpływają pozytywnie na aerodynamikę pojazdu. Doświadczenie naszych monterów gwarantuje sprawny i bezpieczny przebieg instalacji kabin.

Konkurencyjna cena

Nadbudowy sypialne naszej produkcji charakteryzuje wysoka jakość oraz atrakcyjna cena. Inwestycja w zakup kabiny sypialnej pozwala zminimalizować koszty noclegów.

Bezpieczeństwo

Gwarantem bezpieczeństwa produktów Lamico jest solidne wykonanie oraz zastosowanie najwyższej jakości surowców. Potwierdzają to liczne certyfikaty, między innymi certyfikat PIMOT.

Aerodynamika i design – klucz do idealnej zabudowy

Montaż zabudowy sypialnej samochodowej Lamico nie spowoduje zwiększonego spalania. Opływowe kształty wpływają pozytywnie na aerodynamikę pojazdu. Ponadto, nasze kabiny wyróżniają się nowoczesnym designem, przez co pasują do każdego auta.

Konkurencyjna cena

Zabudowy sypialniane firmy Lamico charakteryzują się jakością wykonania i niską ceną. Zakup nadbudowy sypialnej to oszczędność na noclegach oraz spalaniu. W cenie zapewniamy montaż w miejscu zlokalizowania firmy, lub wybranym przez Klienta. Nasze zabudowy sypialne samochodowe są w pełni bezpieczne. Wynika to z zastosowania produktów o najwyższej jakości, a także solidnemu wykonaniu.

Kabina sypialna, mimo iż z zewnątrz wygląda niepozornie, jest w stanie pomieścić dwie osoby. Łączna masa ciężaru umieszczonego wewnątrz kabiny nie może być większa niż 200 kg. Długość i szerokość wewnątrz kabiny wynoszą odpowiednio 500 i 2280 mm, zaś wysokość 3000 mm. Zapewnia to komfort zarówno kierowcom wysokim, jak i przy kości.

Shopping Cart