Spojlery

Spoilery dachowe – solidne wykonanie, świetna estetyka, maksymalny komfort jazdy

Spojlery

Spoiler dachowy Lamico to jeden z pierwszych naszych produktów, które wyróżniają się nowoczesnym designem oraz jakością wykonania. Walory użytkowe najwyższej jakości spojlerów dachowych doceniają kierowcy, zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Nic w tym dziwnego, bowiem dobry design powinien być przede wszystkim praktyczny. Każdy oferowany przez nas spojler dachowy pozwala na optymalne dostosowanie jego wysokości do zabudowy pojazdu. Ich konstrukcja pozwala również na odpowiednie dopasowywanie do nich agregatów chłodniczych. Oferujemy spoilery dachowe do takich modeli samochodów jak m.in fiat ducato, peugeot boxer, sprinter, jumper, opel czy iveco daily. Jakie są realne korzyści oferowanych przez nas spoilerów dachowych?

Spojlery dachowe – bezpieczeństwo montażu

Spojlery dachowe montowane są nad kabiną kierowcy. Aerodynamiczny kształt, zmniejsza opór powietrza wywołany wysokim ładunkiem znajdującym się za nim. Przy montażu nie naruszamy konstrukcji dachu, ponieważ całość montowana jest na specjalnym kleju. Należycie dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal.

Spoilery dachowe – łatwy i prosty montaż

Co więcej? Montaż spojlerów do samochodów ciężarowych dostępnych w naszej ofercie wykonywany jest w oparciu o otwory montażowe, które przygotowane są przez większość producentów w poszyciu dachu. Zawsze ściśle trzymamy się wytycznych producenta, nie naruszając fabrycznych wzmocnień.

Niższe spalanie dzięki spojlerom – oszczędność

Jesteśmy producentem spojlerów dachowych do samochodów ciężarowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasze produkty spełniają w pełni wymagania kierowców. Projektując spojlery dachowe zadbaliśmy o każdy szczegół. Niska całkowita waga spoilerów dachowych, wynosząca 20 kg +/- 3kg oraz aerodynamiczny kształt powoduje, że samochód z zamontowanym spoilerem ma mniejsze spalanie średnio o 15%.Jesteśmy producentem spojlerów dachowych do samochodów ciężarowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasze produkty spełniają w pełni wymagania kierowców. Projektując spojlery dachowe zadbaliśmy o każdy szczegół. Niska całkowita waga spoilerów dachowych, wynosząca 20 kg +/- 3kg oraz aerodynamiczny kształt powoduje, że samochód z zamontowanym spoilerem ma mniejsze spalanie średnio o 15%. Ważne! W odpowiedni sposób wyprofilowane spoilery dachowe powodują zmniejszenie oporu powietrza, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa – nawet o 10%! Dodatkowo, dzięki opływowym kształtom samochód prowadzi się łatwiej i przyjemniej. Spoilery dachowe to nie tylko oszczędność, ale i poprawa komfortu jazdy.

Nowoczesny wygląd spojlerów dachowych

Nowoczesny design

Nasze spoilery wyróżniają się nowoczesnym designem – pasują do każdego samochodu. Możliwe kolory naszych spoilerów: • w żelkocie (odporny na promieniowanie UV) • w lakierze do koloru nadwozia (kolor metalic opcjonalnie)

Atrakcyjny wygląd spojlera

Jako producent spojlerów dachowych zadbaliśmy, by nasze produkty dobrze się prezentowały. Samochód to nie tylko środek transportu, ale i wizytówka Twojej firmy.

Trwały materiał

Spojlery dachowe Lamico są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Nowoczesna linia spojlerów sprawia, że tworzą one wraz z kabiną ciężarówki spójną całość. Spojlery LAMICO produkowane są w oparciu o najnowszą technologię termoformowania.

Spojlery dachowe – krótszy czas produkcji
Solidne spoilery dachowe

Nasze spojlery dachowe do aut są wykonane z najwyższej jakości produktów. Nasi pracownicy, to osoby z wieloletnim doświadczeniem, potrafiący dostrzec najmniejsze niedociągnięcia. Aby to potwierdzić, na każdy produkt udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Spoilery dachowe produkujemy z najlepszych materiałów, które odporne są na czynniki zewnętrzne, promienie UV i uszkodzenia mechaniczne.

Spojlery LAMICO – wzmocniona konstrukcja

Spojlery są odpowiednio wzmocnione konstrukcją metalową, dzięki czemu nie tylko świetnie komponują się z bryłą samochodu, ale także są stabilne, bezpieczne i niezawodne. Stelaże malowane są w sposób proszkowy, co dodatkowo zabezpiecza je przed korozją.

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji spoilerów dachowych do samochodów ciężarowych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować spoilery dachowe do oczekiwań Klienta. Spoilery Lamico możemy produkujemy w różnych wersjach kolorystycznych, co umożliwia doskonałe dopasowanie spoilera do sylwetki samochodu.

Spojlery dachowe – szeroki wybór produktów

Dostosuj wybrany kolor i kształt spojlera do swojej marki pojazdu

Wykonujemy spoilery dachowe do większości modeli samochodów dostawczych. Każdy model uniwersalny dostępny jest w różnych kształtach i wersjach kolorystycznych.

Spersonalizuj pod swój gust

Zwracając uwagę na opisy produktów bez większego problemu dopasujesz odpowiednią wersję do posiadanego modelu samochodu.

Obejrzyj gotowe spojlery

Zapraszamy do galerii ze zdjęciami naszych realizacji. Jeżeli masz pytania dotyczące spoilerów dachowych Lamico, możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonu -> przekierowanie do zakladki kontakt

Shopping Cart